דלג אל התוכן דלג אל הניווטארגון הקריינים בישראל

ארגון הקריינים בישראל

מחירון שירותי קריינות למתחילים

  A   A   A 

A  A  A 

להלן מחירון שירותי קריינות המתאים לקריינים מתחילים בלבד. אנו מספקים אותו כאן כדי לכוון קריינים חדשים, וכדי שלקוחות ילמדו על מחירי מינימום לשירותי קריינות.

קריינים מנוסים יותר, קריינים שיש דרישה גדולה לשירותיהם, קריינים שמספקים את העבודה תוך שעות ספורות, וקריינים שמתמחים בתחום קריינות מסויים יגבו מחירים יותר גבוהים.

המחירון כולל מידע על מחירים לקריינות באולפן חיצוני ובאולפן ביתי.

המחירים הם בגדר המלצה בלבד.

 

לצפיה, הורדה והדפסת המחירון

 

הערות על מחירון קריינות באולפן ביתי

המחירים לקריינות באולפן ביתי הם לפי מספר המילים שבתסריט, כי זה הדרך הכי מדוייקת לחשב כמות הקריינות הנדרשת לתסריט. עם זאת, לפעמים אנו נדרשים לתת הצעות מחיר לפי דקת קריינות מוכנה או לפי מספר דפים.

כדי "לתרגם" את המחירון למחירים לפי דקת קריינות מוכנה, יש להכפיל את מספר הדקות ב120 (שזהו מספר המילים בדקת דיבור במהירות ממוצע בעברית), כדי לקבל את מספר המילים המשוערת בתסריט. לדוגמא, אם לקוח מבקש הצעת מחיר לסרט הדרכה בת 5 דקות בעברית, אפשר לשער שהתסריט הינו 120 כפול 5 = 600 מילים. לכן המחיר יהיה 600 כפול 1.4 = 840 שח.

שים לב: מספר המילים בדקת דיבור במהירות ממוצע משתנה משפה לשפה. לדוגמא, באנגלית אמריקאית, מהירות הממוצע הינו 150 מילים בדקה.

כדי "לתרגם את המחירון למחירים לפי דף, יש להכפיל את מספר דפים ב275 (שזהו מספר המילים בדף שתואם את הגדרתו של "דף" בתקנון), כדי לקבל את מספר המילים המשוערת בתסריט. לדוגמא, אם לקוח מבקש הצעת מחיר לקריינות סרט הדרכה בת 2 דפים, אפשר לשער שהתסריט הינו 275 כפול 2 = 550 מילים. לכן המחיר יהיה 550 כפול 1.4 = 770 שח.

להגדרות של דקת קריינות מוכנה ודף, ראה את התקנון.

 

ארגון הקריינים בישראל

ארגון הקריינים בישראל

ארגון הקריינים בישראל